ГоловнаНовини ЖКГУ Кіровограді ліквідують наслідки вибуху. На щастя, навчального

У Кіровограді ліквідують наслідки вибуху. На щастя, навчального

На Кіровоградщині триває командно-штабне навчання щодо ліквідації надзвичайної ситуації внаслідок руйнування житлового будинку. За умовами навчань, НС має техногенний характер, а причиною раптового руйнування житлового будинку став вибух.Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі обласног

На Кіровоградщині триває командно-штабне навчання щодо ліквідації надзвичайної ситуації внаслідок руйнування житлового будинку. За умовами навчань, НС має техногенний характер, а причиною раптового руйнування житлового будинку став вибух.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі обласного управління МНС.

Відповідно до легенди, через пошкодження газопроводу в будинку №39 по вулиці Калініна, стався вибух. За оперативною інформацією на місці виявлено 14 загиблих та 37 травмованих осіб. У двох будинках, що розташовані поруч, спостерігається руйнування вікон та рам. Від дії вибухової хвилі зазнав руйнувань і дитячо-юнацький центр. Умовно постраждали 9 дітей, котрих госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Першими до місця виклику прибувають пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградського гарнізону. Здійснюється гасіння пожежі та евакуація людей. Виїжджають до місця виклику і аварійно-відновлювальні бригади Кіровоградського водопровідно-каналізаційного господарства, «Кіровоградобленерго» та «Кіровоградгаз», особовий склад управління МВС.

Після того, як пожежу ліквідовано і постраждалих осіб передано бригаді швидкої медичної допомоги, до роботи з виявлення постраждалих під завалами приступають чергові рятувальні відділення, відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт та кінологічна група аварійно-рятувального загону спецпризначення управління МНС та Олександрійський воєнізований гірничо-рятувальний загін.

Для виявлення потерпілих у недоступних місцях прийнято рішення про використання акустичних приладів пошуку, принцип дії яких полягає у реєстрації акустичних і сейсмічних сигналів, що подаються постраждалими у повній тиші. З цією метою на годину призупиняється робота усієї техніки. Місця виявлення потерпілих позначаються прапорцями. Одночасно з цим рятують людей з висот за допомогою верхолазного обладнання. Після успішного вилучення людей з-під завалів їх евакуюють та надають медичну та психологічну допомогу.

До завершення аварійно-відновлювальних робіт міською владою організована робота по тимчасовому відселенню 180 мешканців будинку в готелі «Турист» та «Інгул», де їм надають безкоштовне харчування.

Усього до навчання залучалося 14 одиниць техніки та 57 осіб особового складу.

 
Коментарі (0)