ГоловнаНовини ЖКГУ кіровоградському селищі припинять централізоване теплопостачання, бо споживачів мало

У кіровоградському селищі припинять централізоване теплопостачання, бо споживачів мало

Виконком Олександрійської міськради на Кіровоградщині  вирішив припинити централізоване теплопостачання селищу Димитровому.Відповідне рішення ухвалено на засіданні комітету вчора, 12 травня, повідомляється на сайті ради. Його прийнято з огляду на незначну кількість споживачів централізованої теплово

Виконком Олександрійської міськради на Кіровоградщині  вирішив припинити централізоване теплопостачання селищу Димитровому.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні комітету вчора, 12 травня, повідомляється на сайті ради.

Його прийнято з огляду на незначну кількість споживачів централізованої теплової енергії у селищі Димитровому (лише 26 квартир багатоповерхових будинків з 985-и та 10 окремо розташованих будівель бюджетних організацій) та на звернення КП «Теплокомуненерго» щодо недоцільності вкладення коштів в ремонт і реконструкцію існуючих теплових мереж та подальшої неефективної енерговитратної експлуатації систем теплопостачання селища Димитрове і значні збитки підприємства за останні два роки.

КП «Теплокомуненерго» доручено вжити заходи по припиненню дії договорів зі споживачами теплової енергії, демонтувати обладнання котельні та підготувати його до монтажу при подальшій реконструкції котельні №35 та запропонувати міській раді при коригуванні міського бюджету виділити кошти для переведення споживачів теплової енергії селища (бюджетних організацій та при дольовій участі – населення) на індивідуальні джерела опалення до початку опалювального сезону 2011/2012 рр. За словами селищного голови Тетяни Бандурко, коштів на відповідні роботи потребують 18 малозабезпечених квартирних власників.

 
Коментарі (0)