ГоловнаНовини ЖКГУ Лисичанську жителі власноруч ремонтують дороги

У Лисичанську жителі власноруч ремонтують дороги

У Лисичанську по вулиці Белогоровська (район Березово), почалися роботи по ремонту дороги. Ініціаторами ремонту стали жителі цього району, які спільними зусиллями зібрали певну грошову суму, на яку закупили необхідні матеріали, і власноруч взялися ремонтувати проїжджу частину, інформує офіційний сай

У Лисичанську по вулиці Белогоровська (район Березово), почалися роботи по ремонту дороги. Ініціаторами ремонту стали жителі цього району, які спільними зусиллями зібрали певну грошову суму, на яку закупили необхідні матеріали, і власноруч взялися ремонтувати проїжджу частину, інформує офіційний сайт міста.

Ще в минулому році міська рада виділяла гроші на ремонт цієї ділянки, але нічого так і не було зроблено. Численні звернення до виконкому міста не принесли бажаних результатів, і сьогодні жителі Березово вирішили взяти ініціативу в свої руки.

«Ми багато років живемо в цьому районі, - говорить Олександр Вікторович Сланевский, один з ініціаторів ремонту, - і весь час існувала ця проблема. Ми багато разів писали листи мерові міста з проханням відреагувати на нашу проблему, але ... Нам набридло ходити і просити. Хочеш щось зробити - зроби сам. Ось ми і вирішили робити ремонт самостійно. Зібрали гроші з усіх мешканців вулиці, придбали необхідні матеріали і сьогодні ви можете не з чуток, а власними очима побачити, як ми працюємо. Звичайно, справа ця не з легких, тим більше, що серед нас немає фахівців в цій області, але ми намагаємося, як можемо і сподіваємося, що скоро дорога по вулиці Белогоровська буде як нова».

 
Коментарі (0)