ГоловнаНовини ЖКГУ «Львівтеплоенерго» виступають за двоставковий тариф

У «Львівтеплоенерго» виступають за двоставковий тариф

Завдяки двоставковому тарифу на теплопостачання, підприємства ТКЕ мають змогу практично удвічі збільшувати інвестиції у ремонтні роботи. Таку думку висловлює директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, інформує прес-служба Львівської міської ради. «Двоставковий тариф дозволяє зменшити фінансове

Завдяки двоставковому тарифу на теплопостачання, підприємства ТКЕ мають змогу практично удвічі збільшувати інвестиції у ремонтні роботи. Таку думку висловлює директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Двоставковий тариф дозволяє зменшити фінансове навантаження на споживачів в опалювальний період та забезпечити зменшення збитків підприємства, створити засади для підвищення якості безперебійного теплопостачання споживачів. Впровадження двоставкового тарифу дозволяє забезпечити фінансову стабільність теплопостачальних підприємств теплових мереж, підготувати теплове господарство до роботи в зимовий період», - зазначає Пакіж.

Так, за його словами, «Львівтеплоенерго» у 2010 році скерувало у ремонтні роботи в міжопалювальний період на 55% більше коштів, ніж у 2005 році.

«Минулого року на ремонтні роботи на наших об'єктах, на мережах ми скерували 10 млн грн, а цього року плануємо витратити вже 14,5 млн грн. Також завдяки акумульованим коштам, які надходять в міжопалювальний період, вдалось цього року розпочати масштабні ремонтні роботи на найбільшому міському об'єкті теплопостачання – ТЕЦ-1. Для ремонту обладнання передбачено 1 млн грн. Проведені роботі на ТЕЦ-1 дозволять надавати якісні послуги з гарячого водопостачання для понад 700 і з опалення – для майже 1100 будинків. Це Франківський, Личаківський та Сихівський райони міста», - наголошує головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Нагадаємо, двоставковий тариф діє у 16 обласних містах України. У Львові він був впроваджений у 2006 році.

Принцип двоставкового тарифу простий: сума, яку мешканці мали б сплатити в опалювальний сезон за тепло, розбивається на увесь рік, аби полегшити навантаження на сімейні бюджети. Двоставковий тариф на тепло складається з двох частин: «умовно-постійні» (абонентська плата) та «умовно-змінні витрати» (плата за фактично спожиту теплову енергію).

 
Коментарі (0)