ГоловнаНовини ЖКГУ Львові обмежать рух на кількох вулицях

У Львові обмежать рух на кількох вулицях

У Львові на проспекті Чорновола на ділянці від вул. Липинського до вул. Варшавської закінчують асфальтувати одну смугу. Зараз тут влаштовують останній верхній шар асфальту, інформує прес-служба Львівської міської ради. Вже завтра, 19 травня, ремонтні роботи розпочнуться на іншій смузі проспекту. Тр

У Львові на проспекті Чорновола на ділянці від вул. Липинського до вул. Варшавської закінчують асфальтувати одну смугу. Зараз тут влаштовують останній верхній шар асфальту, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Вже завтра, 19 травня, ремонтні роботи розпочнуться на іншій смузі проспекту. Триватимуть вони до 5 червня цього року.

Довжина магістралі, яку ремонтують, – 1,1 км.

«До 22 травня ми повинні були закінчити роботи на першій смузі. Тож навіть трошки випереджаємо графік. Після відкриття цієї смуги для руху транспорту відразу ж приступаємо до робіт на іншій смузі», - розповів представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні.

«Тут уже влаштовано 3 кишені для зупинок громадського транспорту та 2 кишені-стоянки для автомобілів, влаштовано додаткову смугу для лівого повороту. Прокладено резервні футляри для телефонної каналізації та для водопровідних мереж», - повідомили в управлінні капітального будівництва ЛМР.

Реконструкція пр. Чорновола на ділянці від вул. Липинського до вул. Варшавської розпочалася 7 травня. Дорогу ремонтують смугами, не закриваючи цілком рух транспорту. Вартість робіт складає 11,2 млн грн.

За словами в. о. начальника управління капітального будівництва Ігоря Фалюти, у подальшому тут заплановано відремонтувати тротуари з влаштуванням доріжок для велосипедистів.

Нагадаємо, минулого року пр. Чорновола ремонтували на ділянці від вул. Городоцької до вул. Липинського, була влаштована нова транспортна розв'язка на вул. Куліша-Під Дубом – пр.Чорновола.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов'язані з виконанням необхідних робіт.

 
Коментарі (0)