У Львові з сьогоднішнього дня і до кінця травня заборонено рух транспорту на перехресті вул. Навроцького – пр. Червоної Калини. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Зазначається, що обмеження авторуху зумовлені проведенням робіт із прокладання каналізаційного колектора.
«Так, з 17 лютого буде обмежено проїзд з Сихова в напрямку центру по вул.Навроцького. Обмеження не стосується швидких, пожежних та інших спецмашин. А проїзд з вул.Зеленої в напрямку Нового Львова буде дозволено», - зазначили у міськраді.
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, на «кордоні» з непідконтрольним Донбасом закрили пропускний пункт. Втім, прикордонники наголошують, що зупинка роботи КПВВ тимчасова і зумовлена постійними обстрілами бойовиків.