ГоловнаНовини ЖКГУ Львові прийнято бренд-бук міста

У Львові прийнято бренд-бук міста

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про правила оформлення офіційної та промоційної продукції у м. Львові». Місто отримало свій бренд-бук - детальну інструкцію з використання всіх розроблених елементів стилістики продукції м. Львова (логотип, фірмовий шрифт, фірмовий колір то

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про правила оформлення офіційної та промоційної продукції у м. Львові». Місто отримало свій бренд-бук - детальну інструкцію з використання всіх розроблених елементів стилістики продукції м. Львова (логотип, фірмовий шрифт, фірмовий колір тощо).

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Львівської ОГА.

Метою цього рішення є формування позитивного сприйняття Львова серед львів'ян, мешканців України та іноземців завдяки уніфікації візуалізованих офіційних та промоційних матеріалів, вироблення єдиного іміджу міста Львова.

Тепер, згідно з цим рішенням, у місті встановлені організаційні та фінансові основи використання промоційної емблеми та офіційної символіки м.Львова.

Бренд-бук – це інструкція по використанню логотипів. Їх у Львова є два – офіційний і промоційний.

Офіційний логотип складається з герба міста та напису «Львівська міська рада». Герб міста: у синьому щиті зображена золота брама з трьома вежами, кожна з яких завершена трьома зубцями і має по одній бійниці. Центральна вежа вища від двох інших. Брама відкрита, без воріт і грат. У отворі брами крокує у правий геральдичний бік золотий лев.

На промоційному логотипі міста зображено п'ять кольорових веж: дзвіниця Вірменського собору, вежа Корнякта, міська ратуша, вежа Латинської катедри, дзвіниця монастиря Бернардинів, які символізують багату архітектурну спадщину міста, різноманітність культур, національностей, конфесій, які існували в місті від часу його заснування. Під зображенням веж напис «Львів відкритий для світу», який є девізом міста. На давніх зображеннях Львова вежі завжди домінують в урбаністичному просторі, цю традицію продовжено в сучасній емблемі міста», - розповів викладач кафедри графічного дизайну ЛНАМ Юрій Крукевич.

 
Коментарі (0)