ГоловнаНовини ЖКГУ Львові трапляються кулачні бої на захист рекламних носіїв

У Львові трапляються кулачні бої на захист рекламних носіїв

Усі рекламні конструкції, які встановлені у Львові без дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради, підлягають демонтажу. Цього року вже було демонтовано 1202 рекламні конструкції.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.«Той факт, що у Львові самовільно встанов

Усі рекламні конструкції, які встановлені у Львові без дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради, підлягають демонтажу. Цього року вже було демонтовано 1202 рекламні конструкції.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.

«Той факт, що у Львові самовільно встановлена зовнішня реклама не може бути розміщена, є беззаперечним. Проте, не всі це розуміють. До прикладу, нещодавно нашим працівникам довелося зіштовхнутися із неприємною ситуацію, коли власник самовільно розміщеної рекламної конструкції поводився занадто емоційно та зовсім нелогічними методами намагався перешкодити здійсненню демонтажу. Дуже шкода, що інколи, навіть коли є рішення суду на здійснення демонтажу незаконно встановленої реклами, власники конструкцій намагаються довести своє право зовсім неналежною поведінкою, а інколи й кулаками, перешкоджаючи проведенню демонтажу. Незважаючи на це, ми повинні робити свою роботу і стежити, аби зовнішня реклама була встановлена у Львові лише на підставі дозвільної документації», - розповів начальник відділу нагляду за станом зовнішньої реклами КП «Адміністративно-технічне управління» Ігор Костюк.

При цьому, як повідомляють у КП, демонтажу підлягають лише ті вивіски, які встановлені самовільно, без відповідного погодження. Демонтовану вивіску можна повернути, оплативши витрати на її демонтаж, транспортування та зберігання. Єдиною підставою для встановлення вивіски у Львові є її погоджений проект. Якщо вивіска встановлена самовільно, вона підлягає демонтажу.

«Демонтаж вивіски не є для нас самоціллю. Адже, першочергово, місто завжди пропонує суб'єктам господарювання узаконити вивіску і дає їм на це час і можливість. Якщо ж вони не хочуть працювати у правовому полі і не використовують надану можливість, тоді КП «Адміністративно-технічне управління» знову звертається до них, аби демонтували самовільно розміщену вивіску. Проте, якщо власник її не демонтує, то вона підлягає примусовому демонтажу, який здійснює КП «Адміністративно-технічне управління». Відтак, аби повернути демонтовану вивіску суб'єкту господарювання потрібно оплатити витрати на демонтаж, транспортування та зберігання вивіски», - зазначає І.Костюк.

 
Коментарі (0)