ГоловнаНовини ЖКГУ Львові затверджено нові механізми коригування комунальних тарифів

У Львові затверджено нові механізми коригування комунальних тарифів

1 серпня виконавчий комітет Львівської міської ради своїми рішеннями вніс зміни до додатків рішень №№ 145, 146, 147 від 30.03.2007, чим вніс зміни до механізму коригування тарифів. Внесення змін спричинене приведенням згаданих рішень у відповідність до діючого законодавства, а саме постанови уряду №

1 серпня виконавчий комітет Львівської міської ради своїми рішеннями вніс зміни до додатків рішень №№ 145, 146, 147 від 30.03.2007, чим вніс зміни до механізму коригування тарифів. Внесення змін спричинене приведенням згаданих рішень у відповідність до діючого законодавства, а саме постанови уряду № 529 від 20.05.2009.

По суті, внесено зміни до Положення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для мешканців м. Львова; Положення про коригування тарифів на водопостачання та водовідведення; Положення про коригування тарифів на теплову енергію для опалення та підігріву води.

Так викладено у новій редакції розділ 2 усіх трьох положень «Механізм коригування тарифів».Відповідно до них, механізм коригування тарифів використовується у разі, коли протягом строку дію тарифів змінюються складові витрат. При цьому коригуванню підлягають лише ті складові витрат, за якими відбулися цінові зміни.

Джерело – Zaxid.net

 
Коментарі (0)