ГоловнаНовини ЖКГУ Львові знову крадуть люки

У Львові знову крадуть люки

У Шевченківському районі Львова почастішали випадки викрадення люків та решіток дощоприймачів. Тільки за останні 2 тижні у районі було викрадено 13 люків та решіток.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.«Зафіксовані випадки викрадення на вул. Винниця, 1 на відремонтованій вул.

У Шевченківському районі Львова почастішали випадки викрадення люків та решіток дощоприймачів. Тільки за останні 2 тижні у районі було викрадено 13 люків та решіток.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ЛМР.

«Зафіксовані випадки викрадення на вул. Винниця, 1 на відремонтованій вул. Липинського, на вулицях Лінкольна, Пилипа Орлика, Збоїща, на Варшавській. Усього 13 решіток та люків», - зазначив начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Михайло Тицький.

За його словами, здебільшого чавунні люки та решітки дощоприймачів викрадають вночі, адже представники адміністрації фіксують зникнення на ранкових об'їздах.

«Загалом сума збитку складає близько 10 тис. грн. Проблемою є і те, що зараз не виготовляють чавунних люків, тож нам доводиться індивідуально їх замовляти. Це трохи затримує у часі вирішення проблеми. Сьогодні, 25 червня, ми відновимо викрадений люк на вулиці Варшавській, 123», - запевнив М.Тицький.

Львівська міська рада звертається до львів'ян з проханням повідомляти про випадки викрадення люків чи решіток дощоприймачів у міліцію за тел.: 102 або звертатися на гарячу лінію міста – 15-80.

 
Коментарі (0)