ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаУ Миколаєві Президент вручив ордер на квартиру багатодітній родині

У Миколаєві Президент вручив ордер на квартиру багатодітній родині

Президент України Віктор Янукович вручив ключі від квартири та ордер багатодітній сім'ї Андрія та Тетяни Чернишових, які виховують десять дітей, інформує прес-служба Глави держави. Наприкінці минулого року Віктор Янукович доручив місцевій владі у 2011 році забезпечити житлом родину, яка мешкала в од

Президент України Віктор Янукович вручив ключі від квартири та ордер багатодітній сім'ї Андрія та Тетяни Чернишових, які виховують десять дітей, інформує прес-служба Глави держави.

Наприкінці минулого року Віктор Янукович доручив місцевій владі у 2011 році забезпечити житлом родину, яка мешкала в однокімнатній квартирі житловою площею 14,5 м2. Тепер багатодітна родина переїде до нового помешкання площею 87 м2 у новобудові, розташованій на тій самій вулиці, що й їхня стара квартира.

Новий будинок зведено у рамках реалізації Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян, які потребують покращення житлових умов.

За кошти місцевого осередку Партії регіонів новоселам придбали меблі та побутову техніку.

Управління у справах сім'ї та молоді ОДА подарувало родині Чернишових мікрохвильову піч, посуд тощо.

Президент побажав цій родині сімейного щастя та подарував дітям солодощі й фрукти.

Зі свого боку Андрій Чернишов подякував Вікторові Януковичу за турботу про його родину, за те, що Глава держави знайшов час особисто вручити новоселам ключі від нового помешкання. «Для нас це дуже велика радість. Ми щасливі», - сказав господар, нагадавши, що родина багато років чекала на вирішення своїх житлових проблем.

Тетяна Чернишова також звернулася до Президента з проханням посприяти у питанні присвоєння їй почесного звання «Мати-героїня».

Талановиті малюки родини Чернишових подарували Вікторові Януковичу на згадку альбом зі своїми малюнками.

Довідково: У родині Чернишових виховуються 8 хлопчиків і 2 дівчинки. Наймолодша дитина в родині народилася торік, старша дочка навчається у п'ятому класі.

Бабуся дітей Надія Іванівна Чернишова з 1982 року перебувала на обліку громадян, що потребують покращення житлових умов на умовах загальної черги. Власну однокімнатну квартиру, де досі проживала багатодітна родина, Надія Іванівна отримала від обласного відділу соціального забезпечення.

 
Коментарі (0)