ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняУ Міненерго поділились ідеями щодо зниження споживання газу

У Міненерго поділились ідеями щодо зниження споживання газу

Міненерго «за» приватизацію ТЕЦ та ТКЕ. У відомстві вважають, що таким чином в Україні можна досягти зниження споживання газу. Однак, ведеться робота і з розробки проектів модернізації ТЕЦ.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості вважають, що приватизація теплоелектроцентралей та теплокомуненерго допоможе знизити споживання енергоресурсів. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає прес-служба відомства.

За його словами, минулого року вдалося знизити споживання газу на 20%, однак, 50% втрат тепла залишається на рівні кінцевого споживача.

«Я думаю, що, можливо, приватизація теплоелектроцентралей, теплокомуненерго може бути досить дієвим заходом для того, щоб дати поштовх для модернізації і зменшення споживання, збільшення ефективності виробництва теплової енергії і, відповідно, збалансування рахунків, які будуть виставлятися кінцевому споживачеві», - повідомив пан Міністр.

Крім цього, чиновник наголосив, що наразі триває робота з підготовки проектів щодо модернізації ТЕЦ.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, приблизно на сто мільярдів гривень уряд збільшив статутний фонд «Нафтогазу». Наразі він становить 160 мільярдів гривень.

 
Коментарі (0)