ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаУ парку ім. Івана Франка у Львові облаштовують альпійську гірку

У парку ім. Івана Франка у Львові облаштовують альпійську гірку

Сьогодні, 18 квітня, у парку ім. І. Франка облаштовують альпійську гірку. Проект є спільною ініціативою міського управління екології та благоустрою, викладачів Лісотехнічного університету та спонсора, який закупив необхідні рослини. Інформує прес-служба Львівської міської ради. «До нас зверну

Сьогодні, 18 квітня, у парку ім. І. Франка облаштовують альпійську гірку. Проект є спільною ініціативою міського управління екології та благоустрою, викладачів Лісотехнічного університету та спонсора, який закупив необхідні рослини. Інформує прес-служба Львівської міської ради.

«До нас звернувся спонсор, який запропоновував свої послуги щодо закупівлі рослин для облаштування альпійської гірки. Ми звернулись до Лісотехнічного університету і, власне, сьогодні над створенням альпійської гірки працюють студенти університету. Викладачі університету розробили проект гірки. Силами міського управління екології та благоустрою завезено каміння. Вартість гірки – 8 тис гривень», - повідомив головний спеціаліст сектору благоустрою управління екології та благоустрою Володимир Чишинський.

Планується, що елемент ландшафтного дизайну буде зроблений до кінця дня.

«Зважаючи на складний рельєф парку, ми вирішили створити тут кам'янистий сад або альпінарій – це модний елемент озеленення, який часто використовується у приватних садах. Взагалі альпінарій - це ділянка, де поруч з камінням ростуть різні види карликових, повзучих та ґрунтопокривних рослин. Щось подібне до альпінарію ми зараз намагаємось зробити. Щодо рослин, то в основному це ялівці, туї, кизильники, бересклети, з трав'янистих – це очіпки, молодило, гейхери. Всього 23 види», - повідомив доцент кафедри ландшафтної архітектури садово-паркового господарства Національного лісотехнічного університету Роман Дудин.

 
Коментарі (0)