ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУ разі скасування нових тарифів Харків вимагатиме компенсації з держбюджету

У разі скасування нових тарифів Харків вимагатиме компенсації з держбюджету

У разі скасування нового тарифу квартплати, що діє з 1 січня 2012 року, Харків домагатиметься в Кабінеті Міністрів України компенсації відповідної різниці

У разі скасування нового тарифу квартплати, що діє з 1 січня 2012 року, Харків домагатиметься в Кабінеті Міністрів України компенсації відповідної різниці.

Про це 25 січня заявив директор Департаменту житлового господарства міськради Роман Нехорошков, інформує прес-служба.
«Харківський міський голова Геннадій Кернес доручив своїм заступникам, директорам профільних департаментів розробити пропозицію до Кабміну щодо того, як різницю в тарифах може компенсувати держава, якщо буде ухвалено рішення про їхнє зменшення. Чинним законодавством передбачено, що якщо ми маємо економічно обгрунтований тариф і в тій чи іншій ситуації його зменшуємо, то хтось має компенсувати різницю. Існує порядок, коли у вигляді субвенції цю різницю може компенсувати держава», - зазначив Роман Нехорошков.

Він підкреслив, що головною складовою тарифу є заробітна плата працівників, які зайняті в обслуговуванні будинків і прибудинкових територій.

«Ми виконуємо вимоги уряду, Верховної Ради про розмір мінімальної заробітної плати, про соціальні виплати, які встановлюють профспілки у своїх міжгалузевих угодах. Тому сьогодні обговорюється питання про ті компенсатори, що їх може запропонувати Кабінет Міністрів місту Харкову. Усім відомо, у якому стані сьогодні житловий фонд, надходить багато скарг на покрівлі, що течуть, незадовільний стан внутрішньоквартальних доріг – це все потребує серйозних капітальних вкладень. Тому ми зараз готуємо пропозиції до Кабінету Міністрів. Планується приїзд до Харкова міністра ЖКГ Анатолія Близнюка, а також його зустріч з міським головою. Я думаю, ці питання на зустрічі теж обговорюватимуть», - повідомив Роман Нехорошков.

Він також нагадав, що тариф квартплати розраховували на підставі постанови Кабміну №869, яка була ухвалена в червні минулого року і стосувалася методики розрахунку тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій.

 
Коментарі (0)