ГоловнаНовини ЖКГУ селі під Мелітополем – кілометри аварійного водогону

У селі під Мелітополем – кілометри аварійного водогону

З початку нинішнього року на водопровідній мережі села Семенівка Мелітопольського району Запорізької області силами КП «Семенівське» та аварійно-рятувального загону МНС було ліквідовано 19 поривів.Про це «Україні Комунальній» повідомили в Управлінні у справах преси та інформації Запорізької ОДА.Як п

З початку нинішнього року на водопровідній мережі села Семенівка Мелітопольського району Запорізької області силами КП «Семенівське» та аварійно-рятувального загону МНС було ліквідовано 19 поривів.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в Управлінні у справах преси та інформації Запорізької ОДА.

Як підкреслюється в повідомленні, на сьогодні водопостачання жителів Семенівки – це найгостріша проблема ЖКГ району. У результаті обстеження аварійних ділянок центрального водогону виявлено, що заміни потребує 4,955 км по вулицях Першотравнева, Пролетарська, Межева та пров. Шкільний.

Обсяг коштів, необхідних для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт, перевищує можливості місцевого бюджету. На виконання вищезазначених заходів Мелітопольска РДА виділила 12 тис. грн., втім, цілком зрозуміло, що цієї суми недостатньо для відновлення роботи водогону.

Під час селекторної наради обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій членами комісії прийнято рішення про виділення на виконання першочергових робіт з ремонту водогону у с. Семенівка 288 тис. грн. з резервного фонду обласного бюджету. Остаточний обсяг фінансування буде визначено на підставі затвердженої за встановленим порядком проектно-кошторисної документації.

 
Коментарі (0)