ГоловнаНовини ЖКГУ Сімферополі заборонили експлуатацію 56 ліфтів

У Сімферополі заборонили експлуатацію 56 ліфтів

У Сімферополі за наслідками позапланової перевірки стану ліфтового господарства видано розпорядження про заборону експлуатації 56 ліфтів в багатоквартирних житлових будинках.Про це повідомляє прес-центр територіального управління Державного комітету України з промислової безпеці, охорони праці і гір

У Сімферополі за наслідками позапланової перевірки стану ліфтового господарства видано розпорядження про заборону експлуатації 56 ліфтів в багатоквартирних житлових будинках.
Про це повідомляє прес-центр територіального управління Державного комітету України з промислової безпеці, охорони праці і гірського нагляду по Автономній республіці Крим і Севастополю.

Перевірка показала, що не всім ліфтам в Залізничному районі міста було своєчасно проведено технічний огляд, а ліфти, яким проведено експертне обстеження, не введені в експлуатацію в належному порядку

Як раніше повідомлялося, на початку червня в Київському районі Сімферополя була заборонена експлуатація 53 ліфтів в багатоквартирних будинках.

Всього під наглядом територіального управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду по АРК і Севастополю.
знаходяться 4128 об'єктів ліфтового господарства, з них 3089 в житловому фонді, в т.ч. 1432 ліфти, що відпрацювали нормативний термін.

 
Коментарі (0)