ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаУ столиці скоро з'являться молочні автомати

У столиці скоро з'являться молочні автомати

У Києві незабаром встановлять 30 автоматів з продажу свіжого охолодженого коров'ячого молока. Уже через місяць перший такий з'явиться на бул. Лесі Українки – біля будівлі Київської обладміністрації, яка і стала ініціатором їх появи. «Ідея з'явилася після відвідування одного з молокозавод

У Києві незабаром встановлять 30 автоматів з продажу свіжого охолодженого коров'ячого молока. Уже через місяць перший такий з'явиться на бул. Лесі Українки – біля будівлі Київської обладміністрації, яка і стала ініціатором їх появи. «Ідея з'явилася після відвідування одного з молокозаводів на Київщині. Це буде молоко «прямо з-під корови», тільки охолоджене до +4 градусів (у холодильнику +3-5. - Авт.) », - сказав прес-секретар ОДА Ярослав Мазуркевич. Також автомати з'являться в супермаркетах, на базарах і біля популярних станцій метро. Такий автомат вже є в Білій Церкві, коштує молоко близько 2 грн за стаканчик, 7 грн за літр і 20 грн за 3 літри. Таку ж ціну обіцяють Києву. Працюють молоко бари – як ті, що наливають каву: спочатку «ковтають» купюри, а потім наливають продукт у вашу пляшку або стаканчик.

Кияни поки з побоюванням сприйняли новину. «Я б не купила молоко з такої машини, тим більше, якщо вона буде стояти на спеці. Уявити складно, якої якості продукт. Не думаю, що контейнери для молока митимуть щодня», - говорить киянка Марина Кравчук. «Я б спробувала, все ж це буде свіже молоко. Якщо, звичайно, не обдурять», - вважає Інна Ковель.

Нагадаємо, на Нивках два роки тому з'явився автомат, в якому можна купити копчену рибу і піцу. Працює він за принципом кавового. Маленька піца коштує 20 грн, хоча подібну можна придбати звичайним способом за 10-15 грн. Риба в вакуумі – 20-50 грн.

«Зручний цей автомат вночі і пізно увечері, коли все закрито. Правда, поки не купиш, не побачиш термін зберігання. Але мені ще не траплялися старі продукти», - розповів нам місцевий житель Андрій. На фірмі нам сказали, що планують продавати не тільки рибу і піцу. «Хочемо відкрити нові точки на Лівому березі і Святошино, де будемо продавати ще й ковбаси, і навіть м'ясо у вакуумній упаковці».

У главку торгівлі розповіли, що з пропозицією встановити автомати з молоком, рибою, м'ясом або піцою до них не приходили. «Такі автомати повинні пройти перевірки і узгодження. Адже це продукти, а молоко купується насамперед для дітей, тут все повинно бути під контролем», - сказав заступник начальника Главку торгівлі Василь Щербенко.

Джерело – газета «Сегодня»

 
Коментарі (0)