ГоловнаНовини ЖКГУ столиці з`явився «Kiev Fashion Park»

У столиці з`явився «Kiev Fashion Park»

27 травня під патронатом Київської міської державної адміністрації на Пейзажній алеї відбулося відкриття першого українського парку сучасної скульптури та інсталяції «Kiev Fashion Park». Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА. До урочистостей долучилися перший заступник голови

27 травня під патронатом Київської міської державної адміністрації на Пейзажній алеї відбулося відкриття першого українського парку сучасної скульптури та інсталяції «Kiev Fashion Park».

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

До урочистостей долучилися перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак та заступник голови КМДА Леонід Новохатько.

«Відкриття парку скульптури та інсталяцій «Kiev Fashion Park» приурочене до Дня столиці та до Дня Києва. Меценати подарували місту 17 арт-об'єктів. Упевнений, що цей парк стане одним з улюблених місць відпочинку киян, підвищить зацікавленість туристів та сприятиме популяризації сучасного українського мистецтва у світі. Сподіваюся, що згодом такі проекти реалізовуватимуться у всіх столичних парках та скверах», – зауважив Олександр Мазурчак та подякував за ідею проекту засновника «Kiev Fashion Park» Олександру Соколовському.

Нагадаємо, що мета некомерційного проекту полягає у благоустрою парків Києва шляхом встановлення скульптур та інсталяцій кращих українських скульпторів, а також оригінальних авторських лавок для відпочинку, створених за ескізами відомих вітчизняних fashion-дизайнерів за рахунок меценатських фінансових засобів.

 
Коментарі (0)