ГоловнаНовини ЖКГУ Харкові скоро з'являться екскурсійні тролейбуси і трамваї

У Харкові скоро з'являться екскурсійні тролейбуси і трамваї

Екскурсійний тролейбусний маршрут «Харків: дорогою ветеранів» стартує 23 серпня, у День міста.Про це 12 серпня під час пробної екскурсії маршрутом повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Олексій Понікаровський, інформує прес-служба міськради.В

Екскурсійний тролейбусний маршрут «Харків: дорогою ветеранів» стартує 23 серпня, у День міста.

Про це 12 серпня під час пробної екскурсії маршрутом повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Олексій Понікаровський, інформує прес-служба міськради.

Він зазначив, що 23 серпня тематичну екскурсію проведуть тільки для ветеранів, а в подальшому цим маршрутом зможуть проїхати всі харків'яни й гості міста.

Тривалість екскурсії – півтори години.

Також заступник директора департаменту повідомив, що з вересня в Харкові з'являться тролейбусні, трамвайні й автобусні екскурсії містом. Їх проводитимуть навесні, улітку і восени. Для тролейбусних екскурсій, крім маршруту «Харків: дорогою ветеранів», розроблять і інші. Маршрут трамвайної екскурсії продемонструє історичні та сучасні пам'ятки Харкова. Він курсуватиме від Південного вокзалу до головної спортивної арени міста – стадіону «Металіст». Автобусні екскурсії будуть оглядові та тематичні. Вони нагадають екскурсантам про військове минуле міста, розповідатимуть про його театральне життя. Також буде оглядова екскурсія храмами Харкова.

«Маршрути екскурсій будуть різноманітними, на різну тематику. Їх проводитимуть вихованці курсів для екскурсоводів і гідів, що їх організував наш департамент спільно з КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва». Звичайно, для пенсіонерів, інвалідів, школярів і студентів будуть пільги», - підкреслив О.Понікаровський.

Також він повідомив, що в планах міста створити екскурсії і для любителів піших прогулянок.

 
Коментарі (0)