ГоловнаНовини ЖКГУ Харківській області за «метрополітенівські» гроші добудують лікарню

У Харківській області за «метрополітенівські» гроші добудують лікарню

На завершення будівництва лікарні в Липцях планується перенаправити 8 млн. грн., які були передбачені в державному бюджеті на будівництво станції метро «Перемога». Про це повідомив в ході прес-конференції голова облдержадміністрації Михайло Добкін, інформує прес-служба Харківської ОДА. «Перша субве

На завершення будівництва лікарні в Липцях планується перенаправити 8 млн. грн., які були передбачені в державному бюджеті на будівництво станції метро «Перемога». Про це повідомив в ході прес-конференції голова облдержадміністрації Михайло Добкін, інформує прес-служба Харківської ОДА.

«Перша субвенція у розмірі 39,6 млн. грн. дійсно передбачала 8 млн. грн. на будівництво метро. Я переговорив з представниками фінансових кіл уряду і керувався наступною філософією: 8 мільйонів метробудівників не врятують. Потрібно або мати всю суму, або будівництво заморожувати і закривати. Тому 8 млн. грн. планується перенаправити на завершення будівництва лікарні в Липцях, яка готова фактично на 90%. Її необхідно оснастити обладнанням, провести останні роботи», - зазначив він.

За словами Михайла Добкіна, лікарню планується здати в експлуатацію восени 2011 року.

 
Коментарі (0)