ГоловнаНовини ЖКГУ Харківській області заплановано масштабний ремонт доріг

У Харківській області заплановано масштабний ремонт доріг

Субвенція з держбюджету в розмірі 87 млн. грн., яка надійшла на ремонт, утримання і реконструкцію доріг Харкова і області, вже розподілена. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, інформує прес-служба Харківської ОДА. «Цього року ми обра

Субвенція з держбюджету в розмірі 87 млн. грн., яка надійшла на ремонт, утримання і реконструкцію доріг Харкова і області, вже розподілена. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, інформує прес-служба Харківської ОДА.

«Цього року ми обрали таку філософію, що з 87 млн. грн. частина грошей піде на підготовку доріг Харкова до Євро-2012, а іншу частину направимо на масштабний ремонт і реконструкцію доріг 6 міст обласного значення, щоб як мінімум 5 років більше до них не повертатися. Пріоритетне фінансування отримають ті, хто максимально готовий до ремонту і має готові проекти - це міста Чугуїв і Лозова. Вони отримають приблизно по 7-8 млн. грн», - зазначив Михайло Добкін.

За його інформацією, 16 травня надійшли дані про те, що ще одна субвенція в розмірі 40 млн. грн. надійде до Харківської області, з якої 38 млн. грн. буде спрямовано на ремонт доріг у Харкові, 2 млн. грн. - на ремонт доріг у м.Куп'янськ.

 
Коментарі (0)