ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГУкраїна очікує позитивне рішення МВФ для подальшого виділення траншу

Україна очікує позитивне рішення МВФ для подальшого виділення траншу

Україна очікує на позитивне рішення виконавчої ради Міжнародного валютного фонду для подальшого виділення траншу в 900 млн доларів
Україна очікує на позитивне рішення виконавчої ради Міжнародного валютного фонду для подальшого виділення траншу в 900 млн доларів, про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у вівторок, пише "Україна Коумнальна".
 
“Результат переговорів із Міжнародним валютним фондом про перегляд програми фінансування. Наразі є домовленість на рівні експертів, очікуємо на позитивне рішення виконавчої ради МВФ для подальшого виділення траншу в 900 млн доларів”, - сказав Шмигаль.
 
За його словами, для нашої держави принципово важливо демонструвати економічне відновлення. Це - сигнал партнерам, що їхня підтримка дає конкретні результати.
 
Прем’єр-міністр також нагадав про те, що Верховна Рада вже ухвалила державний бюджет на наступний рік. “Попри важкі наслідки війни, дивимося в майбутнє з певним оптимізмом. Цього року ВВП України зросте на понад 4%, на наступний рік ми закладаємо ріст в 4,6%. Це з урахуванням ризиків воєнного часу”, - підкреслив він.
 

МВФ відзначає стійкість української економіки та прогнозує її зростання у 2023 та 2024 роках. 

 
Коментарі (0)