ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаУкраїна зможе узимку виробити лише третину обсягів електроенергії – The New York Times

Україна зможе узимку виробити лише третину обсягів електроенергії – The New York Times

Через руйнування українські електростанції зможуть узимку виробити третину від довоєнних обсягів електроенергії – The New York Times

 

Унаслідок енергетичного терору генерувальна потужність України зменшилася удвічі, через що взимку українські електростанції зможуть виробити лише третину від довоєнних обсягів електроенергії. Про це йдеться в матеріалі американського видання The New York Times.

"Станції вироблять 4,5 гігават електроенергії цієї зими, що становить третину довоєнного виробництва країни, згідно з даними ООН", – ідеться у статті.

Видання зазначає, що ситуація є особливо поганою для теплових електростанцій, які є одним з основних елементів енергетичного балансу України. У матеріалі підкреслили, що загалом генерувальна потужність України зменшилася удвічі порівняно з довоєнним рівнем.

"Щоправда, Україна значно збільшила можливості збивати російські ракети й безпілотники до того, як вони наблизяться до енергомережі. Тепер вона має потужні системи протиповітряної оборони, а українські чиновники кажуть, що навколо критично важливих енергетичних об’єктів зведено укріплення", – додали в The New York Times.

 

 

 
Коментарі (0)