ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняУкраїна зробила велику роботу для розвитку ринку природного газу - Шмигаль

Україна зробила велику роботу для розвитку ринку природного газу - Шмигаль

В Україні найнижча ціна на газ за останні п’ять років. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на “Презентації стратегічних напрямів розвитку газовидобутку”
В Україні найнижча ціна на газ за останні п’ять років. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на “Презентації стратегічних напрямів розвитку газовидобутку”, про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів України.
 
“У нас рекордно заповнені сховища, ми зробили проривний крок, встановивши ринкові ціни на газ для населення. Тепер постачальники змагаються за побутових споживачів. Вже зараз можна зафіксувати ціну на газ та оплачувати її рівними частинами протягом року. При цьому у нас найнижча ціна на газ за останні п’ять років”, — сказав Денис Шмигаль.
 
Він зазначив, що цього року Україна зробила велику роботу для розвитку ринку природного газу.
 
Прем’єр-міністр наголосив, що Україна має зміцнити свою енергетичну незалежність, і цьому посприяє розвиток власного газовидобутку.
 

“Сьогодні ми маємо безперешкодний доступ до ринку газу ЄС, що також сприяє зменшенню імпорту енергоносіїв. Але на нарадах у Президента ми неодноразово порушували питання збільшення власного видобутку. Треба провести відповідну розвідку, закінчити вже частково виконані розвідувальні плани та оперативно почати видобуток. Зі свого боку уряд докладає для цього максимум зусиль, розраховуємо також на відповідні законодавчі ініціативи народних депутатів. Впевнений, спільно нам вдасться провести необхідні роботи та швидко зміцнити енергонезалежність України”, - додав Шмигаль. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
09 Вересня 2020 p. 16:37
Раніше була одна платіжка, то нехай і буде одна, бо усяке розмноження платіжок споживачі сприймають погано, оскільки це додаткові витрати грошей на комісію, і додаткові витрати часу на стояння у чергах. Бо у зв"язку з великою кількістю платіжок касири довше обслуговують кожного споживача, і черга рухається дуже повільно.