ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоУкраїнці отримали можливість узаконити об’єкти побудовані без дозволу

Українці отримали можливість узаконити об’єкти побудовані без дозволу

Парламент ввів будівельну амністію для об’єктів з незначним класом наслідків, збудованих без дозволу
Вчора, Парламент прийняв в цілому ЗУ №3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який дасть можливість людям оформити своє житло, завершити процедуру введення в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт, повідомляє прес-служба Мінрегіону.
 
«Мова йде виключно про об’єкти будівництва з незначним класом наслідків (СС1). Це покращить роботу будівельної галузі», - це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 
Відтепер власники земельних ділянок, звернувшись до Держархбудінспекції у 10-денний термін за результатами технічного обстеження, зможуть узаконити свої забудови та приватизувати відповідні земельні ділянки.
 
Дія закону поширюється на:
 
— індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів (збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року);
 

— будівлі і споруди сільськогосподарського призначення (збудовані до 12 березня 2011 року). 

 
Коментарі (0)