ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУкраїнські тарифи на «комуналку» перевірять міжнародні компанії

Українські тарифи на «комуналку» перевірять міжнародні компанії

Вітчизняні тарифи на комунальні послуги, які встановила Нацкомісія, пройдуть перевірку. Аудитом цін на ЖКП займатимуться чотири найбільших міжнародні компанії.
Тарифи на житлово-комунальні послуги, які були встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуги перевірять аудитори чотирьох міжнародних компаній. Про це під час години запитань до уряду повідомив Пре`мєр-мінімтр Арсеній Яценюк.
 
«Я вчора провів нараду з НКРЕКП, «Нафтогазом», «Украгазвидобуванням», і у нас наступне рішення: всі тарифи, які встановлені незалежним органом, підкреслюю, це не уряд, а незалежний орган, повинні пройти аудит найбільших 4-х міжнародних компаній. І ми тоді закриємо цю політологічну лавку про те, хто бореться за долю українців»,- заявив пан Яценюк.
 
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Прем'єр Арсеній Яценюк скаржиться, що Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг не виконує його доручень про спрощення процедури підключення до енергомереж.  За його словами, через рішення НКРЕКП, яка не спрощує процедуру підключення до енергомереж, «люди просто платять дурні гроші, в тому числі приватним обленерго за підключення».
 
Коментарі (1)
Коля Пухов
16 Травня 2015 p. 20:59
У 2010-2013 роках держава потурбувалася, щоб тисячі найбільш соціально незахищених працівників залишились без роботи у зв"язку з так званими "ліквідаціями" державних установ. А тепер держава піклується, щоб при нарахуванні субсидії цим позбавленим нею засобів існування людям був штучно , із стелі , приписаний щомісячний дохід к розмірі 1218 гривень. Людина звільнена з роботи з державної установи за п.1 ст.40 КЗпП за розпорядженням державних органів про "ліквідацію" цієї установи і не працевлаштована, тобто не має ніякого доходу саме з ініціативи держави. "Ліквідована " держустанова лише змінила код ЄДРПОУ, робоче місце звільненого працівника не скорочувалось. Рік перебування на обліку у центрі зайнятості не дав позитивного результату. Коли ця людина звертається по субсидію, то посадовці рахують, що вона має дохід на рівні прожиткового мінімуму, тобто 1218 грн. На усі доводи і докази, що вона не працює за розпорядженням державних органів ( тобто, фактично держава вирішила, щоб ця людина не працювала), можна почути роз"яснення посадовців, що це не має ніякого значення. Виходить, що держава фактично забрала у цієї людини засоби існування, але штучно приписує їх наявність. У якій ще країні можливий такий наглий обман?