ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГУкраїнські ВНЗ отримають 10 млн євро на енергоефективність

Українські ВНЗ отримають 10 млн євро на енергоефективність

Європейський Інвестиційний Банк (ЄІБ) надасть грант на 10 млн євро для підвищення енергоефективності будівель у семи вищих навчальних закладах України

Європейський Інвестиційний Банк (ЄІБ) надасть грант на 10 млн євро для підвищення енергоефективності будівель у семи вищих навчальних закладах України.

За 10 млн євро українські виші планують підвищити енергоефективність майже у 150 будівлях. Кошти виділять у рамках проекту “Вища освіта України”, який реалізується завдяки грантовій угоді, передає mon.gov.ua.

“Значна частина українських вишів потерпають від вкрай енерго-НЕ-ефективних будівель, які «з’їдають» значну кількість коштів, які можна було б спрямувати на закупівлю обладнання та покращення якості освіти і умов для навчання студентів”, – зазначили в Міністерстві освіти.

Які заклади стануть “енергоефективніші”?

Наразі планують здійснити роботи у Національному технічному університеті “Львівська політехніка”, Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка; Чернігівському національному технологічному університеті; Сумському державному університеті; Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова; Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”; Вінницькому національному технічному університеті.

Наразі також триває відбір закладів вищої освіти для 2 етапу проекту “Вища освіта України”, в рамках якого покращать енергоефективність 13-15 університетів залежно від обсягу робіт.

 

 
Коментарі (0)