ГоловнаНовини ЖКГЩо, де і коли будувати - вирішуватимуть українці

Що, де і коли будувати - вирішуватимуть українці

Лише після громадських слухань проект містобудівної документації (генеральна схема планування території України, схеми планування окремих територій України, генеральні плани міст) може проходити експертизу. Так визначає Порядок проведення експертизи містобудівної діяльності, який затвердив постаново

Лише після громадських слухань проект містобудівної документації (генеральна схема планування території України, схеми планування окремих територій України, генеральні плани міст) може проходити експертизу. Так визначає Порядок проведення експертизи містобудівної діяльності, який затвердив постановою Уряд на сьогоднішньому засіданні. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктора Тихонова.

«Порядок визначає механізм і зміст проведення експертизи містобудівної документації і є обов'язковим для суб'єктів містобудування, незалежно від форм власності, відомчого підпорядкування та джерел фінансування», - пояснив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр Віктор Тихонов.

За його словами, експертиза Генеральної схеми планування території України, схеми планування окремих частин території України здійснюватиметься експертними організаціями державної форми власності, що належать до сфери управління Мінрегіону. А експертиза генеральних планів міст здійснюватиметься експертними організаціями будь-якої форми власності, які мають відповідну ліцензію. Експертну організацію, за словами урядовця, обирає замовник містобудівної документації.

Строк проведення експертизи, за словами Віктора Тихонова, не може перевищувати 60 календарних днів для містобудівної документації на державному та регіональному рівнях та не більше 45 календарних днів для генеральних планів міст.

 
Коментарі (0)