ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетика«Укренерго» отримає €30,4 млн євро від Німеччини

«Укренерго» отримає €30,4 млн євро від Німеччини

На сьогоднішній день, 10 червня, НЕК "Укренерго" отримало €30,4 млн від уряду Німеччини для підвищення надійності роботи української енергетичної інфраструктури

 

На сьогоднішній день, 10 червня, НЕК "Укренерго" отримало €30,4 млн від уряду Німеччини для підвищення надійності роботи української енергетичної інфраструктури. Про це повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

"Ці кошти будуть використані на підвищення стійкості української енергосистеми та забезпечення стабільної роботи магістральної високовольтної мережі "Укренерго". Реалізація цього проєкту дозволить значно покращити ефективність передачі електроенергії по країні та зміцнить синхронну роботу української та європейської енергосистем", - йдеться у повідомленні.

Компанія зазначає, що з початку повномасштабного вторгнення, за підтримки Німецького банку розвитку KfW, НЕК "Укренерго" вже отримала фінансову допомогу для відновлення та розбудови мережі передачі електроенергії на суму приблизно €208,8 млн (з урахуванням нового кредиту).

Нагадаємо, що завтра, 11 червня, графіки погодинних відключень будуть застосовуватися по всій Україні з 14:00 до 19:00. Як повідомляє пресслужба компанії, у всіх областях України сьогодні, 10 червня, діють стабілізаційні графіки відключень електроенергії з 16:00 до 22:00. Аварійні відключення у Харкові було скасовано.

 

 
Коментарі (0)