ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетика"Укренерго" терміново розробляє графіки відключень електроенергії

"Укренерго" терміново розробляє графіки відключень електроенергії

Обмеження застосовуються ввечері та вночі через високе споживання протягом доби та відсутність імпорту електроенергії

 

Обмеження застосовуються ввечері та вночі через високе споживання протягом доби та відсутність імпорту електроенергії

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за інформацією про відключення світла для побутових споживачів та бізнесу, ми маємо цілу низку дуже важливих новин. А якщо бути точнішими, то навіть є відповіді на актуальні питання. Справа в тому, що багатьох українців цікавить, чи будуть у населених пунктах погодинні відключення світла, як це вже відбувалося восени та взимку 2022 та 2023 років.

Так, голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький відповів на запитання журналістів щодо застосування обмежень споживання електроенергії в умовах дефіциту.

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби компанії "Укренерго" у мережі Telegram.

Володимир Кудрицький зазначив, що обмеження застосовуються ввечері та вночі через високе споживання протягом доби та відсутність імпорту електроенергії. Підприємства можуть уникнути відключень, якщо імпортуватимуть собі хоча б 30% свого споживання.

Якщо дефіцит в енергосистемі збільшиться, буде використано графік погодинних відключень (ГПО) всім споживачів. Достатньо електрики для споживання в денні години, приблизно з 12:00 до 15-16:00 завдяки піку сонячної активності.

Зазначається, що ситуація однакова для всіх регіонів, крім специфічних випадків, таких як Харків та Криворізький район. Відключення промисловості перед населенням має технічні причини, і ці правила розробляються "Укренерго" та затверджуються Міненерго.

 

 

 
Коментарі (0)