ГоловнаНовини ЖКГТранспорт"Укрзалізниця" підвищить вартість квитків на міжнародні поїзди

"Укрзалізниця" підвищить вартість квитків на міжнародні поїзди

Вартість квитків на найдефіцитніший потяг Київ - Варшава - Київ зросте на 72%, однак будуть доступні дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку, ціна яких зросте не так суттєво
АТ "Укрзалізниця" підвищить вартість квитків на міжнародні пасажирські перевезення від 3% до 72% залежно від напрямку для продовження оновлення рухомого складу, повідомила пресслужба компанії, пише "Україна Комунальна".
 
Вартість квитків на найдефіцитніший потяг Київ - Варшава - Київ зросте на 72%, однак будуть доступні дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку, ціна яких зросте не так суттєво.
 
Зокрема, залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма, звідки можна пересісти на Варшаву, й у зворотному напрямку зросте: на поїзди з Дніпра - у межах 4-11%, з Харкова - 17-48%, з Києва - 15-47%.
 
Крім того, у межах 3% зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня й Перемишля.
 
На проїзд в "Інтерсіті+" Київ - Перемишль - Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса - Перемишль – Одеса - у діапазоні 37-49%.
 
У компанії повідомили, що без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева й Будапешта, а також на соціально важливі приміські перевезення.
 

Нові тарифи почнуть діяти із введенням нового графіка руху пасажирських поїздів - з 10 грудня 2023 року. 

 
Коментарі (0)