ГоловнаНовини ЖКГТранспортУкрзалізниця створює два нових маршрути в Одесу

Укрзалізниця створює два нових маршрути в Одесу

В "Укрзалізниці" планують запустити швидкісні поїзди до Одеси з Дніпра і Львова.

Глава правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook розповів про найближчі плани залізниці і особливо приділив увагу запуску нових складів в курортний сезон.

За словами Балчуна, в перспективі, з огляду на наявний рухомий склад, за рахунок придбання додаткових міжрегіональних двосистемних електропоїздів, швидкісним залізничним сполученням планується з'єднати обласний центр Дніпро з чорноморським узбережжям, зокрема - Одесою.

"Це особливо актуально для перевезення пасажирів в період літніх відпусток. У планах - за рахунок подовження існуючого маршруту Київ-Львів в Одесу і Київ-Одеса до Львова по трикутнику Київ-Львів-Одеса-Київ з'єднати місто Лева з Одесою" - також зазначив поляк .

 

Однак конкретних термінів виконання задуманих перспектив керівник не назвав. При цьому, правда, Балчун зазначив, що ситуація зі Львовом є найменш проблематичною, оскільки з'єднати місто з Одесою можливо завдяки вже наявним ресурсам.

Крім того, що керівник правління ПАТ "Укрзалізниця" розповів про перспективи залізниці, він також повідомив і про результати свого відрядження в США, зокрема, він зазначив свої кращі враження від спілкування з представниками General Electric, Amsted Rail и The Greenbrier Companies. Також Балчун повідомив, що в складі делегації він відвідав кілька заводів і провів кілька зустрічей з керівництвом міністерства торгівлі США. Також глава правління зазначив жвавий інтерес до співпраці і високу оцінку ініціатив.

Як повідомляв NewsOne раніше, спійманим на розкраданнях чиновникам ПАТ "Укрзалізниця" призначили мільйонні застави.

 

 
Коментарі (0)