ГоловнаНовини ЖКГТранспорт«Укрзалізниця» відновлює курсування поїзда Київ — Варшава

«Укрзалізниця» відновлює курсування поїзда Київ — Варшава

З 4 листопада 2021 АТ «Укрзалізниця» відновлює курсування поїзда №67/68 Київ — Варшава. Залізничне сполучення між столицями припинилося торік у березні через карантинні обмеження
З 4 листопада 2021 АТ «Укрзалізниця» відновлює курсування поїзда №67/68 Київ — Варшава. Залізничне сполучення між столицями припинилося торік у березні через карантинні обмеження, про це повідомила пресслужба компанії.
 
Поїзд відправлятиметься з Києва о 18:48 і до Варшави прибуватиме о 09:02. З Варшави поїзд відправлятиметься о 17:10 і прибуватиме до Києва об 11:00.
 
У квитках зазначено час з урахуванням проведення прикордонного та митного контроля. 
 
Нагадуємо, що з 21 жовтня діють нові правила безпечних подорожей, запроваджені постановою Кабінету міністрів України.
 
Для поїздки у поїздах далекого сполучення пасажири повинні мати один із документів, що підтверджує:
 
- отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
 
- отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
 
- негативний результат ПЛР-тесту (чинний 72 години з або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).
 

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» відновила міжнародне сполучення з Польщею 10 жовтня, запустивши поїзд Київ — Перемишль. Актуальну інформацію щодо правил в’їзду українських громадян на територію Польщі та інших країн Європи, а також громадян цих країн до України пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольства України в Польщі й посольств цих країн в Україні, а також через сайт Міністерства закордонних справ України. 

 
Коментарі (0)