ГоловнаНовини ЖКГУкрзалізниця і аеропорт «Бориспіль» створять власну службу таксі

Укрзалізниця і аеропорт «Бориспіль» створять власну службу таксі

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков висловив ідею про можливість створення Укрзалізницею спільно з аеропортом «Бориспіль» власної служби таксі, яка обслуговуватиме пасажирів на Центральному залізничному вокзалі м. Києва та аеропорту «Бориспіль», інформує прес-служ

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков висловив ідею про можливість створення Укрзалізницею спільно з аеропортом «Бориспіль» власної служби таксі, яка обслуговуватиме пасажирів на Центральному залізничному вокзалі м. Києва та аеропорту «Бориспіль», інформує прес-служба Міністерства інфраструктури.

Такий крок, за словами Бориса Колеснікова, викликаний тим, що в Україні досі немає служби таксі, здатної працювати за європейським зразком. «Нині ми не знайшли жодної служби таксі, яка має у розпорядженні понад 300 автомобілів, обладнаних кондиціонерами, лічильниками, що дозволить зробити систему оплати проїзду максимально прозорою, а також системами, завдяки яким пасажир матиме змогу розрахуватися за поїздку картами карток Visa і Mastercard», - сказав він.

При цьому Віце-прем'єр-міністр України зауважив, що планується навчити водіїв новоствореної служби англійській мові, щоб вони мали змогу вільно обслуговувати туристів.

«Думаю, що вже цього тижня вирішуватиметься питання щодо можливості створення Укрзалізницею спільно з аеропортом «Бориспіль» власної служби таксі, яка обслуговуватиме пасажирів на Центральному залізничному вокзалі м. Києва та Борисполі», - сказав Борис Колесніков.

 
Коментарі (0)