ГоловнаКоментаріУкрзалізниця ціни для пасажирів не збільшуватиме, а вартість електронних квитків - зменшить

Укрзалізниця ціни для пасажирів не збільшуватиме, а вартість електронних квитків - зменшить

«Укрзалізниця не планує змінювати тарифи на пасажирські перевезення. Незважаючи на підвищення вартості на дизпаливо, електроенергію та інших складових, що впливають на собівартість перевезень, на 40%, тарифи на пасажирські перевезення підвищуватися не будуть. Для зменшення збитковості пасажирс
«Укрзалізниця не планує змінювати тарифи на пасажирські перевезення. Незважаючи на підвищення вартості на дизпаливо, електроенергію та інших складових, що впливають на собівартість перевезень, на 40%, тарифи на пасажирські перевезення підвищуватися не будуть. Для зменшення збитковості пасажирських перевезень будуть здійснені заходи з підвищення ефективності роботи.
Що стосується запровадження електронних квитків, то ми встановили тарифи згідно з якими електронний квиток буде дешевший, ніж той, який можна купити в касі.
На літо у нас збільшується пасажиропотік утричі. Нами відкрито додатково 175 кас, практично весь парк, а це 6 тис. вагонів, задіяно на перевезеннях. Але цей пік навантаження триває лише 3 місяці, а всі інші – парк простоює. Це, безумовно, спричинює достатньо збитків для залізничників. У жодній країні світу немає таких перепадів пасажиропотоку як у нас.
І ви бачите, що, наприклад, на авіаперевезення ціна збільшилася практично удвічі. Відповідно, пасажири перейшли на залізничний транспорт – більш доступний засіб перевезення. Але ми сьогодні намагаємося забезпечити нормальні умови обслуговування.
І це при тому, що за 20 років існування «Укрзалізниці» з держбюджету на пасажирський рухомий склад не отримали ані копійки. А заборгованість за перевезення пільгових категорій пасажирів лише за останні 4 місяці складає 138 млн грн за перевезення пільговиків. Зауважу, що за ці кошти можна придбати три нових електропоїзда. Але нам доводиться обходитися своїми силами».
 
Коментарі (0)