ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУряд не буде скасовувати оплату комуналки для людей старше 70 років - Гончарук

Уряд не буде скасовувати оплату комуналки для людей старше 70 років - Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд не буде виконувати обіцянку президента Володимира Зеленського, скасувати оплату комунальних послуг для людей старше 70 років.
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд не буде виконувати обіцянку президента Володимира Зеленського, скасувати оплату комунальних послуг для людей старше 70 років. Про це він заявив журналісту "Страни" під час брифінгу.
 
За його словами, державна політика зосереджена на непідвищення тарифів для всіх громадян України, незалежно від віку.
 
"У нас є державна політика, спрямована на те, щоб тарифи не зростали. Зараз ми бачимо можливість зафіксувати ту ціну, яка зараз є і гарантувати її не підвищення не тільки для літніх людей, а й для всіх громадян України. Ми виходимо з того, що однаково цієї зими повинен бути захищений абсолютно будь-який українець, який цього потребує незалежно від віку", - заявив Гончарук.
 
Як повідомлялося, на початку минулого місяця прем'єр-міністр, відповідаючи на питання журналістки "Страни", коли уряд почне виконувати передвиборчу обіцянку Володимира Зеленського - звільнити від плати за комунальні послуги людей старше 70 років, запропонував дочекатися прийняття бюджету і сказав, що питання вивчається.
 

Нагадаємо, майже кілька місяців тому президент Володимир Зеленський оголосив, що його команда працює над тим, щоб скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам після 70 років. 

 
Коментарі (0)