ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоУряд спростив процедуру взаємодії з безробітними та адаптував її

Уряд спростив процедуру взаємодії з безробітними та адаптував її

Особливості перебування зареєстрованих безробітних на обліку та отримання допомоги під час воєнного стану. На період воєнного стану Уряд спростив процедуру взаємодії з безробітними та адаптував її
На період воєнного стану Уряд спростив процедуру взаємодії з безробітними та адаптував її, що тепер відбувається наступним чином:
  • громадяни можуть подати заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги чи припинення реєстрації за допомогою Порталу або мобільного додатку Дія;
  • отримати весь перелік послуг можна у найближчому працюючому центрі зайнятості;
  • звернутись до Служби можливо за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку (телефон, чати підтримки у Telegram, електронна пошта, заповнення онлайн-форм).
Покрокові інструкції, завантажити необхідні заяви або заповнити Google-форми можна на ресурсах Державної служби зайнятості.
 
Важливо, що безробітний може підтвердити намір перебування у статусі зареєстрованого безробітного за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку або безпосереднього звернувшись до центру зайнятості. Режим роботи центрів зайнятості та їх контакти щоденно оновлюються та публікуються в Телеграм та Viber каналах Державної служби зайнятості.
 
В областях, де центри зайнятості не мають можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, виплата допомоги безробітним буде здійснюватись за допомогою  АТ  “Ощадбанкˮ. Кошти будуть перераховуватися на рахунок в банку, в якому відкрито рахунок одержувача. Також можливе здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”.
 
Реєстрація безробітного в Державній службі зайнятості припиняється в разі

невідвідування (не підтвердження наміру перебування у статусі безробітного) зареєстрованим безробітним без поважних причин центру зайнятості протягом 30 робочих днів з дати прийняття рішення про таке відвідування або дати останнього фактичного підтвердження безробітним наміру перебувати у статусі безробітного будь-якими засобами комунікації або у разі відмови від  виконання суспільно-корисних робіт. 

 
Коментарі (0)