ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаУряд затвердив концепцію модернізації державних та комунальних теплопостачальників

Уряд затвердив концепцію модернізації державних та комунальних теплопостачальників

Кабмін, 28 листопада, затвердив концепцію програми модернізації державних і комунальних підприємств-виробників теплової енергії.
Кабмін вчора, 28 листопада, затвердив концепцію програми модернізації державних і комунальних підприємств-виробників теплової енергії. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише "Україна Комунальна".
 
«Ідеться про капітальний ремонт, стовідсотковий облік, підвищення ефективності та надійності, створення умов для залучення інвестицій. Очікуємо, що до 2030 року буде відремонтовано 3 тис. км тепломережі, встановлено 35 тис. індивідуальних теплових пунктів, втрати теплоенергії знизяться до 11%», — сказав Прем’єр-міністр.
 
За його словами, 8 місяців активної ремонтної кампанії дають свої результати — після останньої масованої дронової атаки та під час стихійного лиха відсутні планові вимкнення споживачів.
 
«Окрема вдячність енергетикам і комунальникам. Навіть під час негоди вони ремонтують мережі й за добу повернули світло в домівки майже 300 тисяч українських родин», — зазначив очільник Уряду.
 
За даними Міністерства енергетики, генерація покриває потреби. Україна може залучати допомогу від ЄС, ситуація залишається контрольованою.
 

«І все ж ми готуємося до усіх сценаріїв розвитку подій. В плановому порядку розгортаємо пункти незламності. Зараз їх близько 12 тис., ще 1,5 тис. будуть відкриті в разі потреби. Триває відновлення енергетики. Наповнюється Фонд енергетичної підтримки України. Разом із анонсованими внесками він вже складає орієнтовно 300 млн євро», — повідомив Денис Шмигаль. 

 
Коментарі (0)