ГоловнаНовини ЖКГУряд дав кошти на будівництво двох енергооб'єктів

Уряд дав кошти на будівництво двох енергооб'єктів

Кабінет міністрів затвердив перелік енергоблоків атомних, гідроакумулюючих та інших електростанцій, теплоелектроцентралей, ліній електропередачі і підстанцій, будівництво або реконструкція яких здійснюватиметься у 2011 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, що додається. Про це

Кабінет міністрів затвердив перелік енергоблоків атомних, гідроакумулюючих та інших електростанцій, теплоелектроцентралей, ліній електропередачі і підстанцій, будівництво або реконструкція яких здійснюватиметься у 2011 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, що додається. Про це йдеться у постанові уряду № 513 від 18 травня, яка оприлюднена на сайті Кабміну, інформує «Україна Комунальна».

У постанові зазначено, що Міністерству енергетики та вугільної промисловості необхідно вжити заходів до затвердження в місячний строк в установленому порядку титулів будов на об'єкти, що включені до переліку, затвердженого цією постановою.

Серед переліку об'єктів, будівництво або реконструкція яких здійснюватиметься

у 2011 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, заплановано розширення та реконструкція підстанції 330/110/10 кВ «Сєвєрна» (с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області). Будівництво буде здійснюватися у 2011—2013 роках. Замовником є державне підприємство НЕК «Укренерго». Передбачено 50 млн грн капітальних вкладень на 2011 рік за рахунок загального фонду.

Крім того, у 2011 році планується завершити будівництво комбінованої системи автономного енергозабезпечення о. Зміїний (Одеська область). Замовником є ВАТ «Укргідроенерго». Передбачено майже 5 млн грн. капітальних вкладень за рахунок загального фонду.

 
Коментарі (0)