ГоловнаНовини ЖКГУряд «взявся» за Велику кільцеву дорогу навколо Києва

Уряд «взявся» за Велику кільцеву дорогу навколо Києва

Для реалізації будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва створять робочу групу, яка буде здійснювати координацію питань проектування, будівництва та експлуатації цього об'єкта. Про це сьогодні на початку засідання Кабінету міністрів України сказав Прем'єр-міністр України Микол

Для реалізації будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва створять робочу групу, яка буде здійснювати координацію питань проектування, будівництва та експлуатації цього об'єкта. Про це сьогодні на початку засідання Кабінету міністрів України сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент «України Комунальної».

Азаров нагадав, що уряд на системній основі впроваджує інфраструктурні проекти і серед таких проектів – будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.

Крім того, за словами Азарова, уряд сьогодні визначить об'єкти енергетики, які будуть споруджуватися за рахунок державного бюджету.

Також Прем'єр-міністр України зазначив, що за рахунок залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища будуть виділені кошти на будівництво каналізаційних очисних споруд.

 
Коментарі (0)