ГоловнаНовини ЖКГУряд вводить єдиний алгоритм розрахунку тарифів на ЖКП

Уряд вводить єдиний алгоритм розрахунку тарифів на ЖКП

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв доручив керівникам ряду міністерств і відомств до 30 травня розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів у ЖКГ для всіх областей України. Як повідомили «Україні Комунальній» у прес-службі першог

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв доручив керівникам ряду міністерств і відомств до 30 травня розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів у ЖКГ для всіх областей України.

Як повідомили «Україні Комунальній» у прес-службі першого віце-прем'єр-міністра, про це він заявив у п'ятницю на нараді в Кабінеті міністрів, на якій обговорювався хід виконання доручень Президента і Прем'єр-міністра України щодо наведення порядку в житлово-комунальному господарстві.

За словами Клюєва, в основу цього алгоритму повинні бути покладені принципи прозорості та відкритості. Він особливо підкреслив, що на місцях відсутній єдиний підхід до формування тарифів, а відмінності в їх величині по регіонам «просто неможливо зрозуміти». Приміром, за гарячу воду в Миколаєві платять 9,05 грн. за кубічний метр, а в Івано-Франківську - 20,43 грн.

За словами першого віце-прем'єр-міністра, останнім часом тарифна політика в сфері ЖКГ перетворилася з суто економічної в соціальну і навіть на політичну проблему, оскільки на ній активно спекулюють опоненти уряду, розігріваючи суспільство.

«Реформа ЖКГ триває в Україні вже десять років, однак результатів ніяких. Процвітає корупція і хабарництво. За останні п'ять місяців порушено 850 кримінальних справ щодо зловживань у житлово-комунальній сфері» - сказав Клюєв.

За його словами, давно необхідно було навести лад у ЖКГ, і уряд бере це питання під свій жорсткий і постійний контроль.

 
Коментарі (0)