ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВ департаменті КМДА проводять обшуки

В департаменті КМДА проводять обшуки

У Департаменті захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА проводять обшуки на підставі висновків Держаудитслужби. Про це повідомляє Київська міська рада

 

У Департаменті захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА проводять обшуки на підставі висновків Держаудитслужби. Про це повідомляє Київська міська рада.

«Сьогодні, 24 листопада, співробітники Головного управління Національної поліції у місті Києві проводять обшуки у службових приміщеннях Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА», — йдеться у повідомленні.

Департамент надає всі необхідні наявні документи та всіляко сприяє повному й всебічному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку.

Підставою для проведення обшуків стала ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту Північним офісом Держаудитслужби за період із 2020 до 2022 років.

Однак із висновками ревізії Департамент не погодився і нині оскаржує це у суді.

«Департамент звернувся з позовом до Київського окружного адміністративного суду із проханням визнати вимоги Держаудитслужби протиправними. Ухвалою суду від 23 жовтня 2023 року № 320/35419/23 відкрито провадження у справі щодо оскарження», — йдеться у повідомленні.

 

 

 
Коментарі (0)