ГоловнаНовини ЖКГВ Донецький і Дарницький вокзали закопають ще 70 млн грн

В Донецький і Дарницький вокзали закопають ще 70 млн грн

На зведення вокзальних комплексів в Донецьку і Дарницького в Києві укладено чергові угоди загальною вартістю 72,74 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», інформує ІА «Україна Комунальна». ДП «Донецька залізниця» за результатами тендеру 29 серпня уклало угоду на будівельно-

На зведення вокзальних комплексів в Донецьку і Дарницького в Києві укладено чергові угоди загальною вартістю 72,74 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», інформує ІА «Україна Комунальна».

ДП «Донецька залізниця» за результатами тендеру 29 серпня уклало угоду на будівельно-монтажні, опоряджувальні, електромонтажні роботи, водопровод та каналізація на об'єктах технологічного вокзального комплексу на Привокзальній площі та по вул.Артемівській у Київському районі м.Донецька. Угода вартістю 26,74 млн грн укладена з ТОВ «Донецкая производственно-строительная компания». З врахуванням цієї закупівлі на будівництво вокзального комплексу в Донецьку з 2010 року було укладено угоди на загальну суму 669 млн грн.

ДТГО «Південно-Західна залізниця» за результатами тендеру 29 серпня уклало угоди на суму 46 млн грн з ТОВ «Інтех компані» на будівництво адміністративно-побутового корпусу та роботи по зовнішніх інженерних мережах комплексу технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі станції Дарниця.

ТОВ «Інтех компані» за статутним капіталом 65 тис грн засновано мешканцем Донецька Антоном Максимовим.

 
Коментарі (0)