ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВ Кабміні анонсували запуск оновленої митниці

В Кабміні анонсували запуск оновленої митниці

Кабінет міністрів України планує запустити роботу нової митниці з 1 листопада цього року.

Кабінет міністрів України планує запустити роботу нової митниці з 1 листопада цього року. Так, уряду необхідно ще кілька місяців для завершення перезавантаження митниці зокрема і влади в цілому.

«Ми сподіваємося, що 1 листопада ми запустимо нову митницю, і ви відчуєте зміни. Зараз досі на митниці працюють корупціонери, ми це знаємо … Неможливо силами міністерства фінансів побороти контрабанду, яку контролює прокуратура, СБУ … Я переконаний, що нинішні керівники відрізняються якостями від тих, хто очолював до цього … Якщо співробітництво під координацією президента буде організовано, то це явище піде в минуле», – сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі «Свобода слова» на ICTV.

Раніше Прем’єр Гончарук озвучив перший крок нового уряду і засекретив усі засідання Кабміну.

Нагадаємо, Верховна Рада України на першому засіданні затвердила склад нового Кабміну. Уряд буде складатися з 15 міністерств замість 19. Також Рада проголосувала за кандидатуру прем’єра, затвердивши на цій посаді Олексія Гончарука.

Україна для досягнення мети зростання валового внутрішнього продукту на 40% в найближчі п’ять років повинна залучити $50 млрд інвестицій.

 

 
Коментарі (0)