ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВ Мінінфраструктури планують акумулювати на ремонт доріг 32 млрд грн

В Мінінфраструктури планують акумулювати на ремонт доріг 32 млрд грн

В рамках Дорожнього фонду планується, зокрема, акумулювати ресурс на інфраструктуру місцевого значення і на заходи з безпеки на дорогах.

В рамках Дорожнього фонду планується, зокрема, акумулювати ресурс на інфраструктуру місцевого значення і на заходи з безпеки на дорогах.

З 1 січня 2018 року в Україні запрацює Дорожній фонд, який упродовж року гарантовано акумулює на ремонт доріг 32 млрд грн.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в інтерв'ю "Народній правді".

"Механізм, який ми розробили в Мінінфраструктури, - Дорожній фонд - з 1-го січня 2018 набуває чинності. Тому ми матимемо гарантованих 32 мільярди гривень наступного року в Дорожньому фонді", - сказав Омелян.

За словами міністра, в рамках Дорожнього фонду планується, зокрема, акумулювати ресурс на інфраструктуру місцевого значення і на заходи з безпеки на дорогах.

Однак, окрім Дорожнього фонду, Омелян розраховує на реалізацію наступного року й інших інфраструктурних проектів, які здійснюватимуться коштом держбюджету.

"Я знаю, що парламент готовий підтримати пропозиції нашого Міністерства з будівництва доріг Одеса - Львів, Київ - Харків - Довжанский, що має величезне значення для східного регіону України, а також кількох доріг у південних областях України. Я також сподіваюся, що буде затверджена і Цільова програма фінансування українських мостів", - наголосив він.

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Верховна Рада ухвалила закон про створення в Україні з 2018 року Дорожнього фонду.

Раніше в «Укравтодорі» заявляли, що впродовж найближчих п'яти років завдяки ремонту магістралей та головних доріг, всі обласні центри України вдасться з'єднати якісними автошляхами. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...