ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаВ Одеській області запущено більше сотні приватних СЕС

В Одеській області запущено більше сотні приватних СЕС

За підсумками першого півріччя 2020 року ДТЕК Одеські електромережі приєднав до своїх мереж 126 нових приватних сонячних електростанцій

За підсумками першого півріччя 2020 року ДТЕК Одеські електромережі приєднав до своїх мереж 126 нових приватних сонячних електростанцій. Всього в Одеській області - близько 1100 домогосподарств, які виробляють екологічно чисту електроенергію і забезпечують не тільки власні потреби, а й продають залишок в мережу.

«Запит на підключення домашніх сонячних електростанцій зростає щорічно. ДТЕК діє в інтересах України і забезпечує вільний доступ до інфраструктури електромереж для всіх клієнтів. За перше півріччя 2020 роки ми приєднали 126 просьюмер в Одеській області, в роботі - ще 73 домашні СЕС », - зазначив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко.

Кількість підключених просьюмер в Одеській області на 1 серпня 2020 року - 1103. Це майже вдвічі більше, ніж в минулому році - 519 приватних СЕС.

Найбільше виробників екологічно чистої енергії в Овідіопольському районі - 154. Також в п'ятірці лідерів: Одеса - 130, Лиманський - 117, Біляївський райони області - 92 і Ізмаїл - 89.

Для підключення домашньої електростанції до мереж ДТЕК Одеські електромережі досить відправити заявку на приєднання онлайн - через спеціальну форму на сайті ДТЕК Одеські електромережі. Якщо у клієнта виникають труднощі із заповненням форми, він може звернутися до фахівця найближчого Центру обслуговування клієнтів, який в телефонному режимі допоможе із заповненням заявки.

 

 
Коментарі (0)