ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВ регіонах розроблено та фінансується понад 150 програм «теплих кредитів»

В регіонах розроблено та фінансується понад 150 програм «теплих кредитів»

На реалізацію наявних програм виділено понад 112 млн гривень. Поки що майже 51 млн грн відшкодовано 50 тисячам позичальників.

 

На реалізацію наявних програм виділено понад 112 млн гривень. Поки що майже 51 млн грн відшкодовано 50 тисячам позичальників.

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевою владою в регіонах розроблено та фінансується 151 місцева програма здешевлення «теплих кредитів». На реалізацію цих програм виділено понад 112 млн гривень. Наразі з цієї суми майже 51 млн грн відшкодовано 50 тисячам позичальників.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Держенергоефективності.

Наразі, що місцева влада оперативно реагує на всезростаючий попит населення на програми та збільшує їх фінансування.

Для прикладу, у Чернігівській області влада прийняла рішення про додаткове виділення коштів у сумі 800 тис. грн на реалізацію регіональної програми. Наразі обсяг фінансування програми складає 1 млн грн, з яких вже відшкодовано 200 тис. грн 305 позичальникам.

Також у Рівненській області на 650 тис. грн збільшено фінансування за обласною програмою для приватних домогосподарств. Наразі загальний обсяг фінансування складає 4.6 млн гривень.

Одночасно з регіонами, міста України також виділяють фінансування для програм здешевлення «теплих кредитів».

У м. Маріуполі рішенням міської ради виділено 295 тис. грн на реалізацію програми відшкодування 30% суми кредиту для ОСББ/ЖБК.

Зростає попит за «теплими кредитами» і в м. Бердянську, де міську програму відшкодування 50% суми «теплих» кредитів для ОСББ/ЖБК дофінансовано на 1.3 млн гривень. Наразі загальний обсяг фінансування складає 3 млн гривень.

Крім того, у листопаді цього року виділено додатково 1 млн грн на реалізацію Ужгородської міської програми відшкодування 55% суми «теплих кредитів» для ОСББ/ЖБК.

Чималий попит на програму «теплих кредитів» і у м. Миколаєві. Там вже компенсовано понад 1.5млн грн для 230 учасників. Особливість Миколаївської програми полягає у наявності вибору компенсації для населення та ОСББ. Так, жителі можуть обрати відшкодування всієї відсоткової ставки або 30% суми за «теплими» кредитами.

«Вже третій рік поспіль ми працюємо з місцевою владою у напрямі стимулювання населення до утеплення житла. Це співробітництво надзвичайно продуктивне. Завдяки місцевій підтримці населення отримує подвійну та навіть потрійну допомогу на енергоефективні заходи», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...