ГоловнаНовини ЖКГТранспортВ Ірпені відкрили новий міст замість підірваного під час російського наступу

В Ірпені відкрили новий міст замість підірваного під час російського наступу

На Київщині відкрили новий 115-метровий міст через річку Ірпінь. Його відбудували після руйнування торік та ввели в експлуатацію

 

На Київщині відкрили новий 115-метровий міст через річку Ірпінь. Його відбудували після руйнування торік та ввели в експлуатацію.

Про це повідомили в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

Зазначається, що 25 лютого 2022 року українські військові підірвали міст в Ірпені (мікрорайон Романівка), щоб зупинити наступ російських військ на Київ. Саме це місце стало чи не єдиним шляхом порятунку для тисяч мешканців передмістя.

«У квітні 2022 року, коли ЗСУ витіснили російські війська з Київської області, тут було збудовано тимчасову переправу, щоб налагодити сполучення зі столицею для мешканців Бучі, Ірпеня, Гостомеля та Ворзеля. Агентство відновлення почало будувати новий міст через річку Ірпінь», — розповів голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

На відбудованому мосту встановили шумозахисні екрани, барʼєрне огородження, провели інженерні комунікації та зовнішнє освітлення.

Відомо, що з початку повномасштабного вторгнення на державних дорогах Київської області було зруйновано 25 мостів. Після деокупації регіону поруч зі зруйнованими мостами звели 20 тимчасових переправ, щоб забезпечити транспортне сполучення.

Насамперед Агентство відновлення працює на міжнародних трасах, які є ключовими для забезпечення логістики. Зокрема — наприкінці 2022 року завершили вібудову мосту через річку Трубіж на трасі М-03 Київ – Харків.

У 2023 році рух відкрили ще 4 на мостах:

міст у Стоянці на трасі М-06 Київ – Чоп,

Н-07 Київ – Ковель – Ягодин біля Бородянки,

міст на трасі Р-02 Київ – Іванків – Овруч,

також відкрили рух мостом на дорозі Р-04 Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка та забезпечили пряме транспортне сполучення Фастова з Бишевим та Києвом.

 

 

 
Коментарі (0)