ГоловнаНовини ЖКГВ Сімферополі створили раду органів самоорганізації населення

В Сімферополі створили раду органів самоорганізації населення

Відповідне рішення було прийнято в ході зустрічі міського голови Віктора Агеєва з керівниками органів самоорганізації населення кримської столиці. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Сімферопольської міськради. «Саме створена Координаційна рада має бути найактивнішим інструмент

Відповідне рішення було прийнято в ході зустрічі міського голови Віктора Агеєва з керівниками органів самоорганізації населення кримської столиці.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Сімферопольської міськради.

«Саме створена Координаційна рада має бути найактивнішим інструментом реалізації довгострокових програм розвитку міста із залученням якомога більшої кількості його жителів», - підкреслив мер Сімферополя.

В свою чергу, представники органів самоорганізації населення зазначили, що потребують допомоги з боку міської влади у вирішенні ряду проблем. Це стосується і вивозу сміття, стихійної торгівлі та інших нагальних проблем.

Міський голова В.Агеєв пообіцяв, що вже на найближчій сесії міської ради буде створено спеціальний орган - екологічну інспекцію - для боротьби зі стихійними звалищами. А координаційній раді доручено розробити Програму сприяння розвитку органів самоорганізації населення.

Наразі у Сімферополі діє 55 органів самоорганізації населення, що об'єднують будинкові, квартальні та вуличні комітети.

 
Коментарі (0)