ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВ Україні безробітним піднімуть виплати

В Україні безробітним піднімуть виплати

З 1 січня 2019 року в Україні підвищать допомогу по безробіттю

 

З 1 січня 2019 року в Україні підвищать допомогу по безробіттю.

Підвищені виплати торкнеться тих безробітних українців, страховий стаж яких протягом останнього року був більш шести місяців.

При розрахунку виплат, дані будуть братися з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Соціальні виплати піднімуть до 1630 гривень на місяць.

Громадяни, які мають страховий стаж менше 6 місяців, отримуватимуть мінімальні допомоги по безробіттю в розмірі 610 гривень.

Раніше повідомлялося, що українцям, які претендують на субсидію, влаштували масові «чистки», і тепер в цьому активно допомагають центри зайнятості.

На біржі праці почали активно переглядати списки тих, хто стоїть на обліку. А все через внутрішню директиви, яка закликає будь-якими шляхами зменшити кількість офіційно безробітних.

При цьому уряд так вбиває двох зайців - і статистика безробіття поліпшується і скорочуються виплати по допомозі. Тепер же українці, які стоять на обліку в центрах зайнятості, масово скаржаться на те, що їх під будь-якими приводами намагаються позбавити статусу офіційно безробітного.

Скоротити кількість людей на обліку намагаються через те, що останнім часом стала все більш затребуваною робота на фрілансі. А ще офіційно безробітними можуть вважатися ті, хто заробляє в інтернеті, пропонуючи різні послуги, продаючи товари.

Офіційно в центрі зайнятості не говорять про те, чи є директиви щодо скорочення безробітних.

Однак в Кабміні розповіли, як зможуть отримати субсидію безробітні.

«Запропоновано два варіанти для безробітних, які не стоять на обліку в центрі зайнятості, - чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном і сплачувати страхові внески в Пенсійний фонд, або органи соцзахисту автоматом вважати таким людям працездатного віку в дохід три прожиткові мінімуми - 5286 гривень (1 762 * 3) - якщо вони хочуть користуватися соціальною допомогою. Також необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці в розмірі, не меншому за мінімальний », - йдеться в повідомленні Кабінету міністрів.

 

 
Коментарі (0)